Dietetyk kliniczny, psychodietetyk 

Nazywam się Paulina Kijo (Brzuskiewicz) . Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem.

Tytuł dietetyka uzyskałam w 2012 roku na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Naukę kontynuowałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na Wydziale Lekarskim II. Tam ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka. Wiedząc jednak jak ważne są aspekty psychologiczne w zmianie nawyków żywieniowych podjęłam studia podyplomowe z Psychodietetyki na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Poznaniu. W celu poszerzenia swoich kwalifikacji ukończyłam szkolenia z Dietcoachingu I i II stopnia. Biorę udział w licznych warsztatach oraz konferencjach poruszających tematykę najnowszych trendów żywieniowych oraz żywienia w różnych grupach wiekowych.

Weekendami zajmuję się prowadzeniem szkoleń, warsztatów oraz wykładów. Wykładam w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie na kierunku Psychodietetyka. 

O miejscu, w którym przyjmuję dowiecie się przechodząc do zakładki KONTAKT

Bardzo ważne, aby udając się na wizytę każdy był świadomy, iż psychodietetyk to nie ten sam zawód co psycholog.  Nie świadczę usług z zakresu psychologii.

Jestem dietetykiem i usługi świadczone są w zakresie oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia. Wizyty dietetyczne – w zależności od potrzeb-  poszerzone są natomiast o aspekty psychologiczne, wykonujemy na wizytach ćwiczenia motywacyjne oraz pracujemy nad samooceną. Zmiany żywieniowe rozpoczynają się w głowie, dlatego tak ważna jest praca również w tym obszarze.